E-Predictive

Vaše centrum pro bezdemontážní a prediktivní diagnostiku

Výkonné vibrační senzory přenášejí data prediktivní diagnostiky do jediného řídicího panelu.
Můžete tak zachytit potenciální poruchy dříve, než způsobí prostoje.

Zjistit více

Analýza vibrací udržuje špičkový výkon kritických výrobních prostředků

Analytický vibrační senzor E-VIB poskytuje nástroj pro bezdemontážní diagnostiku stavu strojů a zařízení. Pro zjištění stavu vašeho strojního zařízení, které je kriticky důležité pro výrobu, dokáže detekovat abnormální úrovně vibrací a teplot.
Tento vysoce výkonný bezdrátový snímač vibrací může také pomoci identifikovat problém a umožňuje analýzu chyb.
Včasné zachycení problémů s vibracemi a přesné znalosti toho, co je způsobuje, vám a vašemu týmu poskytne čas naplánovat správné kroky, abyste zajistili, že kritická aktiva vaší technologie zůstanou v provozu.
E-VIB poskytuje snadnou instalaci, bezdrátové monitorování vibrací a umožňuje jejich pokročilou analýzu.

Zjistit více

Jak funguje systém snímačů analýzy vibrací

Bezdrátový snímač vibrací se snadno instaluje a generuje měření vibrací rychle a bezdrátově. Jakmile je systém snímače vibrací na místě, upozorní vás, když máte problém se strojním zařízením. Když měření vibrací detekuje změnu, systém bezdemontážní diagnostiky automaticky odešle e-mailové oznámení vám nebo jednomu z určených členů týmu údržby.
Mohou jej bezdrátově zobrazit na mobilu, notebooku nebo počítači.
Vysokofrekvenční a vysoce kvalitní data snímače vibrací E-VIB jsou přenášena do softwaru pro bezdemontážní diagnostiku E-Predictive.
Portál je místem, kde si váš tým může podrobněji prohlížet a zkoumat data snímačů vibrací a získat přehled o tom, co přesně způsobilo poruchu aktiva.


E-predictive-Descr-1

E-Predictive APP

Software, který poskytuje výkonné přehledy o stavu vašich zařízení

Můžete se ponořit do dat o svých zařízeních a jejich komponentách měřených E-VIB čidly a jejich analýzu pomocí E-Predictive APP cloud softwaru pro monitorování, analýzu a optimalizaci stavu aktiv. Náš software zjednodušuje monitorování výrobních prostředků a analýzu vibrací pro profesionály v oblasti spolehlivosti bez ohledu na úroveň jejich zkušeností. Můžete monitorovat svá aktiva, nastavovat alarmy, zkoumat trendy, a dokonce prohlížet historické FFT a využívat metody AI.
Systém E-Predictive pro bezdemontážní diagnostiku vám umožňí:

E-Predictive APP